marek vlk

očem jsou vaše nejoblíbenější vtipy:) moje o chucku norrisovi a o blondýnkách

Nejlepší odpověď
arygnoc

hoci aj ten Chuck Norris:

(zozbierané)

Klonování lidí je zakázané, protože kdyby byl naklonován Chuck Norris, mohlo by dojít k tomu, že by se jeden kop s otočkou setkal s druhým kopem s otočkou. Podle výsledků moderní fyziky by došlo ke konci vesmíru.

Chuck Norris je jediný člověk, který porazil betonovou zeď v tenise.

Chuck Norris dělá kliky pouze za pomoci nohou.

Chuck Norris dojel na konec kruhového objezdu.

Chuck Norris vypil na ex vodu z kohoutku.

Chuck Norris přišel o panictví dřív než jeho otec.

Když chtěl Bůh stvořit svět, Chuck Norris řekl:„Popros.“

V průměrné místnosti je 1242 věcí, pomocí kterých je Chuck Norris schopen zabít, včetně samotné místnosti.

Chuck Norris hrál žraloka ve filmech Čelisti.

Chuck Norris dokáže jet po zadním kole i na jednokolce.

Chuck Norris jednou snědl dort dřív, než mu stihli říci, že je v něm striptérka.

Když Chuck Norris dělá shyby na hrazdě, nezvedá se. Stahuje zeměkouli dolů.

Pokud tě Chuck Norris ve snu kopne kopem s otočkou, už se neprobudíš.

Vědci se dodnes nemohou shodnout na důvodu vymření neandrtálců. Podle dochovaných jeskynních maleb byla poslední činnost, při které byli kdy spatřeni vyprávění vtipů o Chuck Norrisovi.

Když jde Chuck Norris darovat krev, odmítne jehlu a požádá o pistoli a kbelík.

Podle posledních průzkumů je Chuck Norris nesmrtelný, dvakrát.

Chuck Norris umí vyvrtat díru do vody.

Chuck Norris se už třikrát úspěšně pokusil o sebevraždu.

Chuck Norris umí vykopnout dveře směrem k sobě.

Chuck Norris dokáže zapíchnout kouli do země.

Většina mužů umí vyčůrat své jméno do sněhu. Chuck Norris umí vyčůrat své jméno do betonu.

Amundsen byl na jižním pólu. Chuck Norris byl ale mnohem jižněji!

Bůh pravil:„Budiž světlo.“ Chuck se ho zeptal:„Jinak co?“

Chuck Norris rozplakal cibuli.

Dvanáctiminutovku dokáže Chuck Norris uběhnout za šest minut.

Fotbalové družstvo, ve kterém hrál Chuck Norris, vyhrálo dvakrát v jednom zápase.

Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál.

Chuck Norris jednou sestřelil letadlo tím že na něj ukázal a zařval „Bang!“

Chucka Norrise jednou kousla anakonda. Pět dní na to zemřela na otravu krve.

Chuck Norris způsobuje cigaretám rakovinu.

Chuck Norris dokáže vypít pivo i se sklenicí.

Chuck Norris dokáže zvednout nepřijatý hovor.

Chuck Norris se narodil ve srubu, který si sám postavil.

Chcuck Norris vyhrál kámen, nůžky, papír proti zrcadlu.

Chuck Norris dákaže roztáhnout nohy i mořské paně.

Chuck Norris má krevní skupinu AK47.

Vláda USA zatajuje existenci mimozemšťanů, mimozemská vláda zatajuje existenci Chucka Norrise.

Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.

Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem.

Chuck Norrisův kop s otočkou je preferovaná forma popravy v 16 státech.

Když se Chuck Norris nadýchá plutonia, plutonium do týdne zemře na ozáření.

Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Od té doby se jmenují Ostrovy.

Když se říká: „nikdo není dokonalý,“ Chuck Norris to považuje za osobní urážku.

Chuck Norris jednou přišel o hlavu. Léčil se z toho tři dny.

Jak dosvědčuje NASA, Chuck Norris je jediným člověkem, který je pouhým okem viditelný kdekoliv z vesmíru.

Chuck Norris jako jediný člověk uhodl ve sportce v jednom sloupci všech šest čísel i číslo prémiové.

Ale inak mám rád každý dobrý vtip. I politický, vulgárny, sexuálny, hocijaký.

Další odpovědi
anonym

Nejraději mám ráda černý až drsný humor a vtipy o zvířatech.

Drap

Nemám vyčleněné téma. Mám rád každý dobrý vtip.
Pan Werich kdysi prohlásil že jsou vtipy dobré a slušné.

bolak

arygnoc: tadys na pár zapomněl ↓↓↓

Chuck Norris umi zamknout šuplík tak rychle, že do něj stihne vhodit klíče
Chuck Norris pochopil ženskou logiku!
Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu …
Chuck Norris ví, jak vypadá Colombuvoa žena
Chuck norris jednou vymaloval strop v letním kině.
Chuck Norris se jednou vsadil se Supermanem – ten, kdo prohraje, bude muset nosit spodní pradlo na kalhotách a běhat v pláštěnce
Chuck Norris umí googlit i na Seznamu.
Chuck Norris umí kopnout Kyklopa mezi oči.
Všichni lidé mají slepé střevo Chuck Norris má střevo které vidí.
Chuck Norris si umí namazat chleba na máslo.
Když přijde Chuck Norris do KFC a objedná si Big Mac, tak ho dostane.
Panna Marie se přiznala – otcem je Chuck Norris.
Chuck Norris dokáže ze světlušky vymáčknout 100 wattů.
Mark Zuckerberg byl včera hospitalizován s těžkými pohmožděninami a tříštivou zloměninou stehení kosti. Předběžné zprávy hovoří o tom, že jej Chuck Norris šťouchnul na Facebooku.
Chuck Norris chytne penaltu, kterou sám kopne.
Chuck Norris vyhrál Wimbledon. Byl však dodatečně diskvalifikován, poté co se zjistilo, že mu jeho servisman zapomněl vyplést raketu.
Chuck Norris ví, jak zapojit USA do USB.

Víte, já si stejnak myslím že všechny ty povídky o Chuckovi Norrisovi nejsou skutečné. Protože kdyby byl tak drsnej, tak by přišel a začal by mi mlátit hlavou do klavesnimhsgzhczqwšzš­kččuzj4š☼3542☺5♦4­☺1♥♥ssdwrwrtwtzrt