AnetaDobra

Ocelové sedátko do sprchy? Udrží?

Zdravím, myslíte, že se vyplatí koupit sprchové sedátko z ocele? Konkrétně – http://www.me­rida.cz/316-sedatko-do-sprchy-nerez-leskle.html?ut­m_source=sc. Nemají tu ale napsanou hmotnost. Proto se ptám vás, nějaké zkušenosti? Plastové raději ne, občas se na tom ukážeme i oba dva, tak aby nás to udrželo 🙂

Odpovědi
badisko

Udrzi proc ne… zalezi natom kdo vam ho tam ..primontuje …:D

anonym

Průměr trubky 32 mm, plech tloušťky 1,5 mm – pokud je to aspoň trochu slušná nerez, tak to udrží ´bejka´…
Spíše bych se zaměřil na bezpečné (pevné) připevnění na stěnu, pevnosti sedátka samotného se není třeba obávat…

honza19hk

udrží proč by nemělo,pokud bude dobře ukotveno.Jinak není snad problém zavolat do té firmy nebo tam napsat a na nosnost (ne hmotnost) se zeptat.

kablik

za ty prachy bych to viděl raději na stojáka…