QU33G

očekáváte velké slevy po Vánocích?

slevy o kolik procent se dají čekat? loni jsem se o to jeste tak nezajimal tak nevim :) ted napr sháním mobil ( neco kolem 4000,– asi xperia mini) a externí HDD a vidím ze to slo dost nahoru :/ (vim ze to take souvisi s temi povodnemi v Thajsku atd…)
dejme tomu ted stoji 2 200,… jakou cenu cekate nekdy v lednu?

diky za rady a tipy :)

Nejlepší odpověď
Drap

To se tak odhadnout nedá.Určitě budou slevy, u některých komodit asi dost výrazné. Konkrétně u mobilů bych nepředpokládal nějaké hodně výrazné další zlevnění.

Další odpovědi
led

Momentálne nerátajte so znížením cien nových „záplavových thajských“ pamäťových zariadení.
Tie straty na výrobe sa síce už nahradili, ale prečo by sa nemohla využiť (rozumej zneužiť) situácia a trošku si zarobiť do budúcnosti. -Pohľad od výrobcov po predajcov. Veď zákazník zaplatí.
Čo sa týka zliav, najväčšie zľavy budú mať „kontajnerové“ výrobky. Likvidácia skladových zásob. Ceny sa môžu priblížiť až na nákupnú cenu od výrobcu i nejaký ten centík-korunku nižšie.
Doplňuji:
Zľavy sú niekedy aj nečakané. Poznám jednú obchodnú firmu s textilom, kde v bližšie neurčenú dobu v predajniach dostanú sms-príkaz na dočasné (napríklad 2–3 hodiny) zníženie cien. Je to ako lotéria tam nakupovať – kúpim za normálnu cenu, alebo za zníženú… Predajne sú plné kupujúcich. Pekný reklamný ťah.

anonym

Trochu mimo miu … jako vzdy : Jak kde. 🙂 Napisu vam , co se stalo nedavno synovi. 🙂
V rijnu mel svatek a rikal, ze si preje vestu za 2 000. Jestli bych mu dala 500 , tatin jeho mu taky dal. Ze on by dal 1000 ze sveho. Vloni uz tu vestu celou zimu chtel a pry cekal na slevy. Ale oni nezlevnili ani po Vanocich , ani v lednu a najednou tam meli jarni obleceni.
Letos v rijnu se tam objevila znovu a opet za 2 000. Tak se rozhodl, ze to spoji s tim svatkem a nebude to na nej tolik.
Jel tam … , vratil se jako kdyby vyhral prvni ve sportce a rekl, ze prijel a na veste : Sleva : 999 kc ! 🙂
Pak cekejte na slevy , no. 🙂 -iv-

venkovan

Slevy mohou být. Ale to je tak všechno. otázkou je, zda i na ně jsou peníze.

Jakub Tlapal

Já nečekám na žádné slevy v obchodech. Když něco chci, tak si to koupím ne? A ne že budu čekat, až obchodníci udělají nějaké slevy. Pokud chceš ušetřit, tak se podívej třeba na slevové kupóny na http://kuponoz­droj.cz/ a nemusíš čekat jen na povánoční výprodeje, který je jen jednou za rok.