Kai

Obývají Rusové či Ukrajinci ve velké míře Německo?

Nejlepší odpověď
Drap

Co je to velká míra ? podle mne velká míra je víc než polovina. A tolik Rusů ani s Ukrajinci dohromady v Německu nežije. V Německu ale žijí ve velké míře Němci

Další odpovědi
dudu

V Berlíně má hodně dnešních devětašedesátníků slovanské geny, protože Němky na jaře roku 1945 si při znásilňování tiše šeptaly: „lepší Rus na mně, než Američan s bombama nad hlavou“.

petra15

Kdybys to snad trochu upresnila…jinak nevíme, co chces, a tak si zatím vyber – jestli je to v tvém smyslu (dudu, to byla bomba…)…:-):D

Mozeq

Z mé vlastní zkušenosti si myslím, že Rusů je v Německu dost, ale místo Ukrajinců je tam více Francouzů a Turků…