Lucie72

Obvod stehen – jaká stehna jsou „normální“? Já mam při výšce 175, 52 cm a připadají mi tlusté.

Nejlepší odpověď
Alesh

Chceš posudek od znalce? 😉 ty míry mi nic neřeknou, musel bych to vidět. 🙂 Dost záleží, co ta stehna tvoří, jestli spíš tuk nebo svaly. Pokud to jsou stehna vysportovaná, svalnatá, tak je úplně jedno, kolik mají na obvodě, vypadá to dobře. Pokud to jsou kozí tyčky, obvod sice malý, ale jinak je to hnus. Tak si vyber. 😉

Další odpovědi
pusinka50

Koukám, že už stojíš frontu k zařazení do seznamu anorektiček. Ne, opravdu, tvá stehna jsou akorát tak, jak mají být, měřím 172 cm a dokážu to posoudit podle sebe

venkovan

Na silných sloupech stojí mnohé chrámy a kostely.
Pro většinu zdravých a normálních kluků jsou příjemnější vytvarované nohy pohybem, než hubnutím za každou cenu a nohy jako tyčky.
Nenech se oblbovat módními trendy – zůstaň svá. Nas stehnech život nestojí.
Tedy s výjimkou zvířecích na talířích v různých kulinářských úpravách.
Čím na jejich rozměry budeš myslet, tím víc budeš ke svému okolí nepřijemná. Sleduj, že kolikrát silnější dívky nabalí krásného kluka, protože mají pohodovou povahu a netrápí se kdejakou blbostí.