Avatar uživatele
baxinaw

Obvinění z loupeže kterou jsem nespáchala

dvě osoby které znám nějaky rok mi vykradli garáž a barák.policie je dopadla na to se přiznaly k několika dalsím trestním činostem a někde uvedly moje jmeno že jsem loupila snima.jak se obhájit že to není pravda?mám si vzít právníka? Můžou mi nějak odsoudit za takovou lež když to tvrdí jen oni a nemají žádné důkazy? Kriminálka zrovna milá není a zkouší na me tlačit abych se přiznala k něčemu co jsem neudělala poradte moc vás prosím

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 4146 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Reuef

samozrejme ze bude nejlepsi kontaktovat pravnika

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

sice platí presumkce neviny,ale rozhodně si vemte právníka.Ony někdy soudci jsou dost nevyzpytatelní..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jestli neustoupí od své výpovědi tak máte hold většinou smůlu , jelikož kradli asi v noci a to jste spala , přesně toto se stalo jedné známé , byla v PC baru a 3 lidi se asi domluvili a nahlásili krádež notebooku a telefonu , ona samozdřejmě nic netušila šla tam znova oni zavolali policii a teď dostala 36 měsíců nepodmíněně ve věznici s ostrahou ( i když nebyla nikdy trestána ) s odkladem na 48 měsíců podmíněně a to už se 2× odvolala a do toho musí zaplatit 16 000 + 11 000 korun jako náhradu ,.. u nás je prostě ten systém práva ještě v plenkách a pochybuji že se to změní …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Právníka si určitě vezměte, už na policii nic bez něj nevypovídejte. Jinak, máte fajn známe ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek