baxinaw

Obvinění z loupeže kterou jsem nespáchala

dvě osoby které znám nějaky rok mi vykradli garáž a barák.policie je dopadla na to se přiznaly k několika dalsím trestním činostem a někde uvedly moje jmeno že jsem loupila snima.jak se obhájit že to není pravda?mám si vzít právníka? Můžou mi nějak odsoudit za takovou lež když to tvrdí jen oni a nemají žádné důkazy? Kriminálka zrovna milá není a zkouší na me tlačit abych se přiznala k něčemu co jsem neudělala poradte moc vás prosím

Odpovědi
Reuef

samozrejme ze bude nejlepsi kontaktovat pravnika

mojitek

sice platí presumkce neviny,ale rozhodně si vemte právníka.Ony někdy soudci jsou dost nevyzpytatelní..

anonym

jestli neustoupí od své výpovědi tak máte hold většinou smůlu , jelikož kradli asi v noci a to jste spala , přesně toto se stalo jedné známé , byla v PC baru a 3 lidi se asi domluvili a nahlásili krádež notebooku a telefonu , ona samozdřejmě nic netušila šla tam znova oni zavolali policii a teď dostala 36 měsíců nepodmíněně ve věznici s ostrahou ( i když nebyla nikdy trestána ) s odkladem na 48 měsíců podmíněně a to už se 2× odvolala a do toho musí zaplatit 16 000 + 11 000 korun jako náhradu ,.. u nás je prostě ten systém práva ještě v plenkách a pochybuji že se to změní …

zzzzz

Právníka si určitě vezměte, už na policii nic bez něj nevypovídejte. Jinak, máte fajn známe ☹