Obtěžuje Vás ochranka v nákupních centrech?

Např. Vám tvrdí, že viděli na kameře, že si něco nedáváte do košíku, ale do kapsy, za bundu, Chtějí ukázat obsah tašek a kapes za pokladnou,…

Odpovědi
Elk

Jednou se mi to stalo před léty, ale teď s tím nemám problémy. To mně víc otravují žebráci s kravatama, pouliční prodejci volovin, nabízení služeb mobilních operátorů atd.

GM

Ne, neobtěžují. Pouze jednou se mi stalo, že jsem se stavila večer na benzínce (kam jezdím pravidelně a kde mne znají) pro cigarety, auto jsem měla odstavené daleko od stojanu, a obsluha po mně chtěla zaplatit 500 Kč za naftu, kterou jsem nenatankovala, protože slečně krátce předtím někdo ujel bez placení. Když jsem jí řekla, ať na mne zavolá policajty, začala couvat a už nic nechtěla.

stana73

To se mi ještě nestalo,ale vím,že dělat osobní prohlídku nesmějí bez účasti policie.Ani jim nemusíte ukazovat tašku.