mosoj

Obsahuje nealkoholické pivo sacharidy ?

Pokud ano, tak jaký je rozdíl od alkoholického ( v těch sacharidech) ?
Doplňuji:
Mate mě tato informace.
http://www.che­mievjidle.cz/ne­alkoholicke-pivo/deep-nealkoholicke-pivo-lidl-ceska-republika

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nealkoholické pivo je zbaveno alkoholu jinak obsahuje stejné množství sacharidů jako alkoholické rozdíl co se týče cukru žádný.Se sníženým obsahem cukru je dia pivo,ale to obsahuje alkohol.
Doplňuji:
Sacharin je umělé sladidlo a sacharidy jsou cukry.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pi­vo

Další odpovědi
franku

Ano.Nemá akorát alkohol.

quentos

k odpovědím kolegů zbývá jen dodat, že nealko pivo není „zbaveno alkoholu“ úplně – trocha ho tam je, obyčejně cca procento na litr, což je ovšem zanedbatelné.

jmhad

Je to pro někoho zajímavé,ale má více než normální pivo. Půl litru dia piva má cca 4 gramy sacharidů, obyčejná desítka cca 15 a PITO 25 gramů sacharidů v půllitru.Je to tím,že alkohol vzniká kvašením cukrů.A když tedy se kvašení přeruší,aby tam nebyl alkohol, zůstanou tam ty cukry z ječného sladu,byť se tam dá pak sacharin.A ještě jedna zajímavost – tabulky říkají,že i po jednom pitu mohu jet až za 2 hodiny,neboť po jeho vypití mám v krvi 0,04 promile.A há­dej se s bílou čepicí.

Jikra

Na každém lahváči je etiketa a na každé etiketě je složení včetně obsahu sacharidů.
Stačí zajít do sámošky a kouknout.
Jinak nealko pivo má min. 5× více cukru než
Dia pivo.