Bronzový

Obsahuje kuře vitamín C?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud ho uděláš na citrónech, tak ano .

Další odpovědi:

Stříbrný

Teoreticky by mělo obsahovat stopy vitamínu C, každý teplokrevný živočich jej totiž potřebuje, kromě člověka a málo dalších si jej taky každý umí sám vyrobit - jenže po tepelné úpravě kuřecího masa nezbude žádný, protože se varem rozkládá (obecně rychlost jeho rozkladu je přímo úměrná teplotě).

Bronzový

oficiálně myslím, že ne ale bůhví čím ty zvířata ládujou a posléze co díky tomu ládujeme my

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Tak jo, tady je víc místa :
Je to původně recept kanadské kuchyně z Mezinárodní kuchařky, ale já si ho trošku upravila. Nakrájím na drobno dvě velké cibule + 2 stroužky česneku + šťávu ze 2 citronů + trochu oleje a po 1/2 lžičkách sůl, pepř a tymián ( toho může být i víc )a nechám do druhého dne proležet. Kuřecí řízky mírně naklepu, osolím, opékám na oleji a podlévám tou omáčkou, až cibule trošku zhnědne

Zlatý

arygnoc

díky.
vyskúšam, znie to lákavo.

Zlatý

Sůwa

Pokračování :
hodí se k tomu opečené brambory, ale mně na tom nejvíc chutná ta kyselá cibule s tymiánem, takže klidně použiju třeba grilované kuře ( kousky ).
Případné nejasnosti vyjasním zítra. Dobrou noc. Sůwa☺

Zlatý

Sůwa

Drape, já skutečně dělám kuře s citronovou omáčkou, je tam taky spousta cibule, tymián a česnek. Tak tam určitě ten vitamín "C" bude ( aspoň trošku ) :-)

Bronzový

ahold

Sem s receptem :-)

Zlatý

arygnoc

súhlasím.
sem s receptom!
;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.