myskajitka

Obřízka u staršího chlapce(10–12) máte někdo zkušenost? Jaká varianta je nejlepší?

Odpovědi
Tata

Obřízka není vyhrazena toliko pro malé chlapce, je řada starších mužů, kteří podstupují obřízku nejen z náboženských ale i ze zdravotních důvodů. Obřízku jsem absolvoval i já a vůbec mi nezáleželo na tom jakou techniku doktoři použili. Před svým zákrokem jsem se o obřízku začal zajímat ve větší míře a s úžasem jsem zjistil, že obřízka není výsadou mužů ale, že je dost rozšířena i mezi ženami v Africe nebo Asii.

Michal

Techniku nechte na lékařích.Já jsem ji absolvoval v ze zdravotních důvodů,za 4dny jsem šel domů.A v pořádku.

Karel_

Ahoj. Nevím co tě přesně zajímá. Dobrá je obřízka úplná (tzn. úplně odkrytý žalud) s jizvou dál od žaludu, aby zůstalo víc vnitřní předkožka, kde je více nervových zakončení. Pokud má kratší uzdičku tak ji buď prodloužit nebo odstranit. Nejhorší varianta je částečná obřízka nebo s jizvou těsně za žaludem. Známá byla pře měsícem s 12 letým synem na obřízce. Pokud tě zajímají nějaké podrobnosti tak napiš.
Rozhodně styl obřízky nenechávej na doktorovi. Ti často volí tu, co je pro ně nejpohodlnější, ale není dobrá pro pacienta.

annas

Obřízka u ženy – mrzačení. Nesrovnatelné s mužskou!!!

mracko

ahoj a jak to prosímtě souvisí ale s otázkou?