Avatar uživatele
myskajitka

Obřízka u staršího chlapce(10–12) máte někdo zkušenost? Jaká varianta je nejlepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tata

Obřízka není vyhrazena toliko pro malé chlapce, je řada starších mužů, kteří podstupují obřízku nejen z náboženských ale i ze zdravotních důvodů. Obřízku jsem absolvoval i já a vůbec mi nezáleželo na tom jakou techniku doktoři použili. Před svým zákrokem jsem se o obřízku začal zajímat ve větší míře a s úžasem jsem zjistil, že obřízka není výsadou mužů ale, že je dost rozšířena i mezi ženami v Africe nebo Asii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Techniku nechte na lékařích.Já jsem ji absolvoval v ze zdravotních důvodů,za 4dny jsem šel domů.A v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karel_

Ahoj. Nevím co tě přesně zajímá. Dobrá je obřízka úplná (tzn. úplně odkrytý žalud) s jizvou dál od žaludu, aby zůstalo víc vnitřní předkožka, kde je více nervových zakončení. Pokud má kratší uzdičku tak ji buď prodloužit nebo odstranit. Nejhorší varianta je částečná obřízka nebo s jizvou těsně za žaludem. Známá byla pře měsícem s 12 letým synem na obřízce. Pokud tě zajímají nějaké podrobnosti tak napiš.
Rozhodně styl obřízky nenechávej na doktorovi. Ti často volí tu, co je pro ně nejpohodlnější, ale není dobrá pro pacienta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Obřízka u ženy – mrzačení. Nesrovnatelné s mužskou!!!

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mracko

ahoj a jak to prosímtě souvisí ale s otázkou?

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví