Larissa

Obrazy na zakázku/dle přání

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli neznáte někoho nebo nemáte dobrou zkušenost s (profesionálním) malířem, který by dokázal namalovat obraz dvou zvířat do Vánoc? Je jedno, jakým stylem. Nejlepší by byl někdo, kdo se nachází v okolí Karvinska nebo Ostravska.

Předem moc děkuji za tipy.

Odpovědi
anonym

Jsem na umělecké škole, ale do vánoc nemám moc čas na vedlejší práce, ale doporučuju ti sehnat si kontakt na mého třídního učitele jménem Richard Bobůrka. Je to i malíř a třeba by pomohl nebo poradil, kde ještě hledat