mojitek

Obrazovka u PC-zesvětlala

Ahoj všem. Najednou mi zesvětlala obrazovka u PC – myslim barvy ,dost to drazdi oci.Myslim,ze to bylo po hře kterou jsem hral a kde jsem si barvy v ni nastavil svetlejsi aby se mi to lepe hralo. Zkusil jsem to pustit znovu a ztmavil jsem to,ale pri vypnuti hry mam obrazovku porad svetlou. Co s tím?Je to rozbitýýý? :o) Díky za plodné návody kterak neoslepit 😉
Doplňuji:
PC jsem uz parkrat restartoval.Kde se to da manuelne nastavit?Prosim polopaticky,bavite se s PC lamou :o)

Nejlepší odpověď
Adlim

Pokud jste ještě nerestartoval,tak to zkuste,mělo by se to nastavit do výchozího nastavení.
Doplňuji:
když pravým kliknete do volného místa na ploše,tak by se tam měla objevit nabídka nastavení vaší grafiky,třeba nvidia,tam byste si mohl potom najít kerekci barev na ploše.

Další odpovědi
Miroslavst

Takže na monitoru jsou tlačítka a tím by se to zesvětlení mělo dát stmavit.
Pak už jen v nastavení grafiky, ale to nevím.