Ančikk

Obrázky,fotky na přebal CD

Potřebuji si doma vytisknout jakýsi přebal na CD (fotky nna kterých je třeba interpret a na zadní traně je většinou seznam písní) a potřebovala bych vědět kolik pixelů mají právě tyto fotky, obrázky aby se mi potom vytištěný formát do CD vešel ;) Předem moc děkuji :) ančikk

Nejlepší odpověď
Sůwa

Určitě je na to software, zatím se podívej aspoň na tenhle link, jinak hledej na slunečnici, nebo stahuj.centrum.
http://www.co­pyservis.cz/ka­talog/vytiskni-si-prebaly-a-vlozky-do-dvd-krab--lesk--a4-50listu

Další odpovědi
Michal Kole

Tuším, že v GIMPu nebo Inkscape je šablona na velikosti labelu CD, ale jistý si nejsem momentálně nemám tyto programy nainstalovány.