Miroslavst

Obrázek u profilu

Zajímalo by mě, proč si nedáte obrázek u profilu, ale máte tam jen siluetu? Tedy ne všichni, ale někteří. To máte strach, aby vás nikdo nepoznal? :D

Nejlepší odpověď
anonym

U mě je jedno,co tam je, jsem totiž nepopsatelný.

Další odpovědi
Jakub

Mirdo, to máš tak, co , kdyby?

GangstaHelper

Já si pamatuju, že jsem ji tam taky dlouho měl:

  1. nechtělo se mi vybírat
  2. když už se mi chtělo, zaboha jsem si nemohl vybrat :D

PS: Ten můj obrázek nejsem vůbec já (brýle nenosím), ale tento na mě působil sympaticky.

Michal

Někteří nepochopili,že je stejně nikdo nepozná.A důležité jsou odpovědi!

anonym

tak tohle jsem přesně já.

ten který je

Žádná silueta nevystihuje mou podobu.Tato silueta ale zaručuje to že nebude nikdo říkat že jsem fešák nebo ošklivý. 🙂 Už jednou zde někdo navrhoval umístit místo siluety svou fotku,ale já už mám zažité že každý si je podoben podle siluety.

Kostík

Třeba si nenašli tu pravou siluetu, která by odpovídala jejich vzhledu, já například jsem hubená, že mi známí říkají Kůstko, nebo Kostíku a má siuleta celkem odpovídá až na vlasy, ale kdyby mě někdo poznal, podle přezdívky, mě by to nevadilo.

faktor82

Mě tady žádný obrázek nevystihuje…tak jsem zvolil něco alespoň nejbližšího (hodně vzdálenýho) :)

P3p!no

u mě se shodujou asi jenom vlasy až se ostříhám tak si změním obrázek.:D