Kolmon

Obraz ze simpsnů – loďka

Ahoj, nemůžu si za boha vzpomenout jak se jmenuje ten obraz co je v Simpsnech nad gaučem na zdi. Neví někdo? Stačil by i autor obrazu.

Díky

Nejlepší odpověď
bolak

„Scene from Moby Dick“ , myslím že se to dá dokonce i někde koupit, myslím že docela originální dárek do bytu :)

Další odpovědi
Damiana

Jen doplním, že autorem obrazu je Marge Simpson:-) respektive Matt Groening 🙂

bolak

Damiana: sem si říkal že se ozveč, už to hledáš na internetu co ? :)

Damiana

Vedle jak ta jedle! Já už jsem si ho namalovala, když jsem byla dítětem a dodnes ho mám doma! Koukej-))
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/602378/ima­ge.jpg

bolak

to se mi moc nezdá, simpsnovi se k nám dostaly až v 90. letech, tam je jistá věková diskrepance.. to by si musela bejt třicátnice :)

Damiana

Diskriminace?:-)