anetadela1

Obracení želvičky v akvárku 2

Díky všem, ty palce dolů opět chápu…
Obrací se tak, že leze po zadních po skle a pak najednou spadne dozadu. Ono se jí někdy podaří obrátit zpátky, ale většinou se ani nesnaží.
Doplňuji:
No o další želvě neuvažuju, dcera ji dostala dárkem. Ale budem jí zvětšovat akvárko a zkusím to s tou zrcadlovou folií.

Odpovědi
Nuk nuk

V takovém případě bych se pokusila jí nějak zabránit v těchto úkonech nebo aspoň něčím zarazit ty pády. Konkrétního mě nic ale nenapadá.

HOMER

Třeba hledá jiné želvičky,uvažuješ anatadelo1 o pořízení kamarádky(jestli jich teda už víc nemáte)?Něco udělat s tím akvárkem,možná nějaká zrcadlová folie aby to tam vypadalo větší,nebo víc doplňků pro tu želvu,nějaké rostliny nebo něco takového..A kdybys už kupovala tu druhou želvu,tak se rovnou můžeš ve zverimexu,nebo u chovatele poradit.