Bronzový

Obracení želvičky v akvárku

Ahoj, nevíte jak mám zabránit želvičce,aby se mi pořád obracela na záda? Když jsem doma, tak ji obrátím,ale až budem celý den pryč, tak se udusí. Poraďte, díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

mela sem želvi několik let a měli jsme jich hodně a vím že to želvy dělají... nějak moc sem to nikdy neřešila vždycky se převrátili sami zpátky popřípadě ji tam dejte víc vody at se převrátí jednodušeji.

Další odpovědi:

Zlatý

zkus třeba jestli můžeš něco mezi ní do toho akvarka dát aby jí to zabránilo se otáčet.zkus ty strany něčím zaplnit

Bronzový

Ahoj,Ber mou odpověď z rezervou.Napadlo mě,co takhle ji tentokrát otočit na záda a pozorovat,jestli se jí podaří otočit nazpět.Kdyby se dusila,tak jí můžeš pomoct,aby se tě chytla a v nejlepším případě se otočila sama.Aby se odnaučila,že ji vždy někdo otočí.

Stříbrný

Prohlédněte si akvárium a přemýšlejte, o co se želvičce daří takto otáčet, nebo jí pozorujte. Pak tu překážku odstraňte. Pokud se obrací, protože se snaží vyšplhat na skleněné stěny, pak vymyslete, jak jí v tom zabránit, resp. zabránit tomu, aby při těchto pokusech přepadávala. Želva se obvykle neobrátí jen tak sama.

Bronzový

HOMER, a co takhle semafor k želvičce, když budou doma, bude svítit zelená? Nebo jí ohnout nožičky nahoru aby mohla chodit i obráceně?

Pokročilý

většinou se vždy otočí sama a také doporučuji více vody

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.