Adula.57

Jak dlouho může bolet kotník po oboustranném výronu kotníku?

Dobrý večer,
před necelým rokem jsem si oboustranně vymkla kotník. Léčilo se mi to 3 týdny s ne moc pevnou ortézou. Je normální že to stále bolí? Bolest se projevuje při chůzi, kroužení nebo propínání nohy. Měla bych, nebo neměla s tím jít k doktorovi? (Aby mě neposlal zpátky domů, že simuluju, nebo že to je normální.)
Děkuji
Doplňuji:
ortopeda, nebo chirurgii? Předtím jsem byla jen na chirurgii, u ortopeda vůbec..

Nejlepší odpověď
gecco

Návštěvou u ortopeda nic nepokazíš, ale je to normální – měl jsem vymknutý kotník někdy před 15 lety – a občas pobolívá, někdy ´vypadne´, občas v něm ´křupne´…
Doktor mne tehdy ´utěšoval´, že už nikdy nebude 100% – včil už mu i věřím…
😉
Doplňuji:
Ortopeda (nebo sportovního lékaře) – chirurg s tím nic nenadělá…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Kotník bolí dlouho, je dobré ho cvičit, pomalu a opatrně.

Zajdi k lékaři, on ti poradí jak ho cvičit.