England1522

Chci se zeptat jaké má uplatnění učební obor Truhlář?

Ahoj, chci se zeptat jaké má uplatnění učební obor Truhlář ? chtěl bych chodit na tento obor ale nejdříve jsme si o tom něco přečetl a také pouštěl krátká videa ale zajímá mně váš názor co se týče oboru Truhlář jestli mají malé platy, jestli je těžké najít práci v tomto oboru, není to lehké atd. :) po škole má lepší uplatnění a víc peněz obor truhlář nebo instalatér či stejné uplatnění mají tyto dva obory? :) děkuju

Odpovědi
luky.1986

Jsou servery na porovnani prumernych platu v danych castech republiky. Myslim si ze prace.cz tam si to porovnej. Pak se mrkni na pracovni servery, jaka je poptavka a nabidka pracovnich mist podle oboru. Myslim si, ze sikovnej remeslnik si vzdycky vydela ve svem oboru pekny penize. Spis premyslej, co te vic bavi. Budes to treba delat celej zivot.