Obor podnikání

V čem myslíte,že by bylo dobré začít podnikat?Myslím v oblasti služeb,co třeba na trhu chybí.Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím už kdo,ale někdo tu psal,že je student a chtěl by být milionářem. Možná to byl Blecha,ale nejsem si jistá. To je dobrý obor. PS. kdyžtak se omlouvám Blechovi,jestli to nebyl on

Další odpovědi
Miroslavst

No pokud bych to věděl, určitě bych ti to neřekl a vrhnul bych se do toho sám.
Ale nejlepší podnikání v dnešní době je být politikem a nejlíp v parlamentu :D Za málo práce hodně muziky.

anonym

Obchod s NeoCube. Dealerství NeoCube do škol, stánkový prodej.

ReHu

Pokud někdo o nějaké díře na trhu ví, určitě ji využije sám.
Doporučuji ti zapracovat na pasivním příjmu.