LůcaDůcaPůca

obnovení pc tragické pokračování

Dobrej, podívala jsem se do manuálu mého netbooku. A tam psali že když chci obnovit počítač rak mám stisknout F9. Tak jsem to udělala a naskočilo mi tam takové okno, bylo to přesně to co bylo v tom manuálu a tak jsem podle dalšího kroku v návodu dala recovery. Poté tam naběhlo další černé okno ve kterém naběhlo 100% nevím čeho protože to bylo v AJ. Dále až to naběhlo jsem stiskla continue a vypl se počítač. No a potom když jsem ho zapla tak to začlo nabíhat jako když jsem počítač zapla úplně poprvé. No ale po chvíli nabíhání mi tam naskočilo že to nejde nebo nějakej error a že to po restartování bude pokračovat takže se to samo vyplo a já to zapla a znovu se tam zobrazilo to stejné okno ten error takže vůbec nevim co mám teď dělat. a jsem úplně v háji protože jestli to nespravim sama a dozví se to máma tak mě vypráská. Takže pomoc prosím.

Nejlepší odpověď
www

Obávám se, že teď už to sama nezvládneš.
Počítač není hračka, kterou jenom systémem pokus/omyl opravíš. Naopak, vyrobíš problém ještě větší.
Zkušenost

Další odpovědi
lukas.zmizik

a jaký tam je windows? xp nebo vista nebo win 7 ?
stáhni si ISO obraz windowsu z torrentu nebo ulozto.cz který potřebuješ, pomocí utility, kterou najdeš na googlu „Windows 7 USB DVD Download Tool“ to nahraješ na flash disk, s tím nabootuješ a celý systém přeinstaluješ

cochee

Ježíš marjá jozef…

Aspoň ses teda měla zeptat někoho, kdo umí anglicky, co ten počítač píše… Nevyplo se to náhodou proto, žes nebyla připojená přes napáječ, jela jsi jen na baterii a ono to chcíplo? Zkus to prosím ještě jednou od začátku, určitě zapojit neťas do zásuvky a ne jen na baterku, protože dlouhá práce s diskem může být pro ten netbook pěkně vyšťavující (pokud nemá SSD harddisk) a radši si přizvi někoho kdo vládne anglinou… a alespoň sem nejdříve opiš obsah toho okna s errorem. Nikdo ti nepomůže, když to nejdůležitější nám zatajíš (něco to napsalo, jánevímco, ptž to bylo anglicky…).