Avatar uživatele
anonym

Oblíbili jste si někdy některé hospodářské zvíře tak, že nakonec neskončilo na pekáči ?

Jako dítě jsem měla ráda králíka Jožku a později jednu bílou a jednu černou Růženku. Na pekáči neskončili. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym, Medulka, anonym, bolak, Vlk-Gabriela, anonym, Drakobijec před 4302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiná odpověď

Tys' měla Jožku, já Josku!
Chováme slepice. Jedna (Joska) měla hodně pohnutý osud. Sotva k nám přišla s novým hejnem, všechny – až na ni – potrhal pes, který se k nám dostal. Ona „dělala“ mrtvou a zachránila se. Ležela s roztaženými křídly, polomrtvá strachy, když jsme jí našli. Pak jsme koupili nové slepice a ty ji neměly rády (chtěla jsem napsat nesnášely, ale v případě slepic je to zavádějící…:-). Dost ji klovaly. Potom nás vykradli, uloupili pár slepic a Joska se zachránila „útěkem“ do koruny(!!) stromu. Byla super, snášela parádní vejce a byla i moc hezká. Jednoho dne ale zmizela. Dodnes nevíme jestli ji někdo ukradl nebo si ji odneslo nějaké (jiné) zvíře. Možná jsme ji nikdy ani neměli…:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

Ano

Doplňuji:
Měli jsme ovečku Melisu a ta byla miláčkem celé rodiny. Nakonec pošla věkem.

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nikdy jsme hospodářská zvířata nechovali

Doplňuji:
Já bych je nedokázal zabít. Určitě bych si vytvořil vztah ke všem těm zvířátkům a nakonec by všechny ty prasátka a kuřátka a kravičky skončili jako domácí mazlíčci 🙂 Tím bych se stal 100% vegetarián.. Už tak jsem vyškrtl z jídelníčku všechny savce. Jsou totiž člověku až moc příbuzní…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Nikdy jsme hospodářská zvířata nechovali

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarní VLK

Ano

Doplňuji:
z dedou jsme meli pasika otika a ten i z dedou chodil do hospody alestejnak sel po roce do klobas teda spise do jitrnic

Upravil/a: jarní VLK

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek