Oblibene rifle,dziny.Lee jeans a Levi Strauss,vite kdy se zacali vyrabet?

Nejlepší odpověď
ten který je

Levi Strauss začal vyrábět kalhoty určené pro zlatokopy během zlaté horečky v Kalifornii v roce 1853.Jednalo se o pracovní oděv.Lee nevím.P.S.některé jeansy zn.Levis z období po 2 sv. válce tak někdy začátek 50 let,jsou mezi sběrateli cenným artiklem.

Další odpovědi
vagra

Jenom dodám,že Lee obchodní společnost, založil Henry David Lee v roce 1889, kdy otevřel svou první továrnu na výrobu oděvů v Salině,ve státě Kansas.
Produkoval montérky a bundy.
Takže jsou na trhu o něco kratší dobu,než Levis.

Zdroj: vybráno a zkráceno z http://www.le­e.com/wps/wcm­/connect/lee-en_us/our_com­pany/history

Martina S.

Levisky mám nějaké starší, ale jejich džíny se mě v dnešní době moc nelíbí. To Lee je jiná záležitost. Už mám čtvery a dělají čím dál hezčí. Jsou moc sexy. Asi nejlepší z těch levnějších značkových džín. Ale nejlepší jsou stejně Replay a Diesel.

Blanička

Souhlasím s Martinou. Nejlepší rifle jsou od Replay nebo Diesel. Seženeš je levně třeba na www.proidentity.cz