Vicki

Oblíbené místo.

Máte nějaké oblíbené místo v Čechách kam se rádi vracíte?Já mám ráda Jižní Čechy-lesy,louky s kravičkama,ryb­níky-nádhera.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Těch je hodně.

Mám svým způsobem ráda Prahu, ačkoliv jsem tam prožila zatím většinu svého života a tudíž znám i její negativní stránky.
Pak určitě Jizerské hory, Dubičnou – to je jedna malá vesnička v České Ráji.
Pokud můžu přidat i Moravu, pak Beskydy, Kroměříž…
a hlavně každý pěkný les ať je kdekoliv.

Další odpovědi
Marky71

Já mám asi nejraději Šumavu nad Sušicí…Povydří, Modrava, Kvilda…a to v jakémkoliv ročním období

bartt13

ja totez s tima jiznima cechama a hlavne cesky krumlov

anetadela1

Mám ráda Český ráj na běžné výlety. Na dovolenou jsou krásný Jižní Čechy.

mys

Toulání se po Kralickém Sněžníku a Jeseníkách.Je tam krásně, když zrovna nechytíte davy lidí.

pchuer

Děčínský Sněžník za svítání, nejlépe na podzim, nikdo tam není, z výšky se koukáte do údolí, kde se často povaluje mlha a pozorujete jak krajinu zalévá krásně světlo vycházejícího slunce.
Lužické hory s nejlepší holkou na světě :) Nikoho tam nepotkáte, koukáte na skály, rybníky, můžete vylézt na rozhlednu, na kopec nebo se jen tak toulat lesem.

anonym

Je to pro mne nejhezci misto-CESKOSASKE SVYCARSKO,lesy skaly,Labe,Soutesky a hlavne unikat PRAVCICKA BRANA .Fantasticke.