kamila44444

Oblíbená značka..?

Jaká z těchhle značek je vaše nejoblíbenější a proč?

  • KAPPA
  • ADIDAS
  • NIKE
  • PUMA
  • UMBRO
  • ALPINE PRO

Nejlepší odpověď
Johny_r

Ani jedna. Všecho jsou to značky, kde člověk platí za design a cedulku místo za kvalitu. Výjimkou jsou možná sportovní boty, které Adidas, Nike nebo Puma celkem umí (s designem to už je horší). U oblečení se občas objeví něco slušnějšího u Alpine Pro, ale pro skutečně funkční oblečení je třeba volit značky, které místo značkové nálepky řeší takové věci jako střih, technologie výroby atd. nebo reálná funkčnost (třeba u membránového obleční apod.), aby se obleční dalo nosit a plnilo svou funkci.
Takže pokud si mám vybrat, tak od těchto značek nanejvýš sportovní boty (v tom případě mi nejvíc konvenuje Adidas, ale jsou mnohé jiné značky, které to taky umí a nejsou na seznamu), jinak se jim obloukem vyhýbám.

Další odpovědi
Drap

Zásadně nevybírám podle značek, ta přece neni důležitá.

veveve

Všechny tydle značky jsou dobré a kvalitní. Ale já mám asi nejraději nike a adidas.Proč? Asi protože se mi nejvíce líbí jejich věci. ;)

fablen

sympatizuji: ummbro, alpine pro, puma