Oblíbená učitelka z aj

Ahojky, od února máme ve škole novou mladou učitelku na aj. Budu ji mít tento školní rok a pak ještě další (teď osmá a pak devítka). Na její hodiny se těším, je to mladá, pěkná učitelka, anglicky umím dobře, v hodinách mě chválí, jsem u ní poměrně oblíbená. Ale cítím k ní takovej jinej vztah než třeba k mladé učitelce fyziky. Ona je jako magická. Připomínám, že momentálně chodím s klukem, svou orientaci znám dobře, ale prostě tato osoba mi zm+nila život. CO vy na to?
Doplňuji:
Máte pravdu, je to asi jen vzájemná sympatie, jsem ráda že mě za nic takového neodsuzujete :) Doopravdy bych mohla říct, že je to moje nej. kamarádka, kdyby byla ve stejném věku jako já. Je to doopravdy rozumný a chytrý člověk, který mne inspiruje :)

Nejlepší odpověď
Matthew

Myslím, že takové sympatie zažil každý jednou z nás. Já měl taky vřelý vztah s mojí angličtinárkou na základní škole. Nic víc bych za tím nehledal :)

Další odpovědi
Damiana

Máš ji ráda, na tom není nic divného. Jen v období puberty se tomu přisuzuje víc, než to doopravdy je…:-)
Doplňuji:
To je jedině dobře. Máš štěstí, že jsi potkala člověka, který je inspirativní, je od něj co se učit a navíc je sympaťák. V poho.:-)