skorcovaz

Oblékli jste se už po tmě blbě?

Mne se to občas stává, vemu špatnou ponožku a pod.. Horší ale je, že při tom posunu času se už oblékám za relativního světla a teď jsme zjistila, že mám stejně obráceně spodní prádlo.. :D

Nejlepší odpověď
dagry

haha… nejenom po tmě.

Další odpovědi
Martina S.

Já si radši ráno na oblékání rozsvítím i když párkrát jsem měla tričko obráceně, ale kalhotky, džíny nebo sukni se mě podařilo obléct snad pokaždé správně.

ReHu

To se mi nestalo.
Ale dávej si pozor, potom to vypadá, že jsi se rychle oblékala po „hříšné chvilce“ 🙂.