kazisvět

Oblékli byste si na příkaz zaměstnavatele v práci plážové oblečení? Taková povinnost je ve Student Agency.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
KarelN

Ne

ve Student Agency nakonec dopadli dobře, původně měli být jen v plavkách – http://odbory­sa.cz/aktualne/ste­wardi-v-plavkach

Další odpovědi
Terryle

Ano

Mňo ono to je složitější. Když do práce nastupujete, měli byste vědět, v čem ji budete vykonávat a s tím práci vzít. Zaměstnavatel po vás může chtít uniformu nebo určitý druh oblečení, ale měl by o tom asi informovat předem. A že v tom někddo vypadá jako blbec – no, ony ani uniformy některých třeba letušek nejsou zrovna vrchol vkusu a elegance, a tohle mi přijde podobný. Ale přijde mi blbý to najednou dát rozkazem, kdyý jste s tím při nástupu do práce nepočítali.
Ty plavky mi přijdou hodně na palici, tohle ještě jakš takš. Asi bych to překousla.

kropitko

Ne

hanjimka

Ne