Nevíteto?

Oblékáte se ke stromečku (večeři) na Vánoce slavnostně?

Oblékáte se na Vánoce slavnostně nebo obyčejně? Požadujete slavnostní oblečení i po dětech, nebo u nich to tolik neřešíte?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, určitě lépe než každodenně – beru si alespoň manšestráky a košili.

Další odpovědi
klumprt

Ne tak jako na svatbu, ale nějaké lepší kalhoty a čistou košili jsme si brávali.

anonym

Všichni, kteři jsou u večeře mají slavnostnější oblečení. U náhodilého návštěvníka by se tolerovalo zalátané,děravé, ale čisté oblečení. Sedět u takové to večeři v propoceném tričku a v teplácích …

Rocker

Jako když jdu ven nebo na návštěvu-džíny a nějaký lepší tričko.Smoking nemám:-)

Kura

Ano. I když bych byl sám, obleču se do korzetu, podvazků apod.

Pepa25

Ano, a to včetně dětí.

zjentek

jo, já se obleču hezky ..ale po druhejch to nechci, dělám to jen pro svůj hezkej pocit a ani nevím, proč jej mám, ale mám ;)