oblečení po 40

Jak se oblékat po 40, aby byla žena stále sexy..co je a není už v tomto věku vhodné..

Nejlepší odpověď
eSpirito

Na toto nelze jednoduse odpovedet.. Ve svete mody nelze zcela jednoznacne rici to a to ano a to a to uz se nehodi. Hlavni pri oblekani se je oblékat tak, abyste podtrhli svou osobnost a styl a zaroven se nebat experimentovat.

Další odpovědi
Mišul.

Myslím že v tomto věku jsou v pořádku kostýmky.Vypadá to společensky a při správném výběru i sexy.Už bych nedoporučovala výstřihy a sukně.Muže to spíše odrazuje pokud nemáte nohy a dekolt jako třicítka.Také záleží na ročním období.Kostýmky se hodí vždy.

Dandi

určitě není vhodné oblečení pro mladé lidi…