rob1

Oblečení na pracovní pohovor?

Dobrý den,
přemýšlím nad tím, jak se mám obléci na prac. pohovor. Reagoval jsem konkrétně na tento inzerát http://www.fajn-brigady.cz/bri­gady/administra­tivni/pelhrimov/5521524-mzda-10-30-000/
Poté jsem byl pozván na pohovor. Tuto práci chci vykonávat během letošních prázdnin. JDe hlavně o to, že jsem student a je mi 17 let. Nevím tedy, zda je v tomto případě oblečení důležite. Můžete mi někdo poradit?

Děkuji
Doplňuji:
Kdybych si vzal rifle a košili?

Odpovědi
Reuef

Jdi tam v obleku tim nic nezkazis…

huxa

Ne, daleko lepší bude oblek, nicméně, nebylo před půlkou měsíce datum nástupu?

marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=oble%C4%8Den%­C3%AD%20na%20pra­covn%C3%AD%20po­hovor

autacek

Tak, slušným oblečením nic nezkazíš, ale ono taky trochu jde o to, kam jdeš.

Jsem si tu nabídku prohlídnul a dle všeho se jedná o práci v callcentru, ovšem je divné, že dřív působili v Praze, teď by to mělo fungovat v Pelřimově… organizuje to po celou dobu ten stejný chlap, výše výdělku je též taková všelijaká, tak aby ses nakonec nedivil, co to je zač za bejkárnu…

http://www.in­zercezdarma.cz/bri­gady-privydelky/kan­celarske-brigady/235477-prace-v-callcentru/
Doplňuji:
jo, vezmi si klidně rifle a košili, tato nabídka za víc nestojí

Pepa88

Než budeš ztrácet čas. Je obchodní zástupce a obcházení po domech, popřípadě odchyt lidí s prodejem opravdu tvůj sen? (Dobře, poslední dobou pan Černý nabízí i možnost sedět na telefonní lince a otravovat lidi po telefonu – nutit jim věci).

Vezmi si co chceš, ale neděj si o práci žádné velké iluze…