zofinka20

Oblasti země

Potřebovala bych poradit:
1.Oblast, v níž je tropický deštný les.
2.Suchá oblast s horkým větrem a stepními běžci.
3.Teplé období je tam 3 měsíce.
4.Oblasti okolo severního a jižního pólu.
Děkuji za odpověď :)
Doplňuji:
1.Je na 5 písmen.
2.Je na 4 písmena.
3.Je na 6 písmen.
4.Je na 7 písmen.
Prosíím vás odpovězte mi..:)

Nejlepší odpověď
Ella

to je úkol?
nejlepší radou je – otevři atlas a učebnici, tam všechno najdeš…

Napíšu ti odpověď na první otázku, zbytek si vyhledej sama – tropický deštný les se nachází v tropickém podnebním pásu, což je kolem rovníku. Největší tropický deštný prales je v povodí řeky Amazonky, v jižní Americe, říká se mu také plíce světa, protože produkuje největší množství kyslíku na zeměkouli

Další odpovědi
Larissa

Domácí úkoly jsou od toho, aby se psali. Je mi líto, ale já ti nepomohu, být tebou, tak si to radši najdu – do budoucna se ti to bude hodit!

*Kimi

Taky to mám za úkol :) Niky jsi to ty?? :)