Moneec:*

Objímání ze zadu?

Je moc pěkné vidět někde zamilovaný pár. Taky když kluk obejme holku ze zadu. Ale může to udělat i holka? Nikdy bych si to neuměla představit jak holka obejme kluka ze zadu. Přece jenom je menší než on. Jo vím je to stupidní otázka, ale mě to vážně vrtá hlavou :D

Nejlepší odpověď
arygnoc

vyskúšajte to.
určite to bude pre partnera príjemné.

;-Q

lepšie je raz vidieť, ako počuť.
lepšie je raz skúsiť, ako vidieť.

Další odpovědi
gecco

A co když je holka vyšší, než kluk??
😉
Je to stejné, jako při objímání ´zepředu´.

anonym

Ze zadu jeto taky fajn,jak od kluka ,tak i od holky,na tom přece nesejde,hlavně ,že se mají rádi.
Otázka není stupidní.

Reezo

Reálný je všechno. Není pravidlo, že muž je vždy větší než žena. Spoustu žen ( hlavně v USA ) jsou rozměrnější než muži. Já ze svého pohledu nevidím problém, když žena, či dívka obejme někoho ze zádu. Je tu ještě možnost, že by to mohlo iritovat někomu cizímu, když se s někým objímáš. Na to bych ale nebral ohledy.

Minas

Mě to bejvalka udělala, byla stejně vysoká jak já.