Zlatý

Objevil jsem ameriku ?

Už se nedivím, proč bylo lépe v době před rokem 1989. Všichni pracující vytvářeli nějaké hodnoty ze kterých šly výnosy (zisky) do státní pokladny, která si mohla dovolit dotovat různé skupiny, různé odvětví jako zemědělství, strojírenství, dopravu, služby , zájmové organizace, poskytovat novomanželské půjčky, vyplácet dětské přídavky, stavět byty, mít bezplatnou lékařskou péči atd. atd.
A dnes vytváříme zisky jednotlivcům a skupinám, které své zisky převádějí na svá konta zahraničních bank a užívají si peněz vytvořené z naší krve a potu! Státní pokladna zeje prázdnotou a aby nebyla docela prázdná, vymýšlí různé daně, které mi hlava nebere!
Tak co, objevil jsem ameriku ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no, a hlavné mesto objavíte až vtedy, keď zistíte, že 80% robotníckych profesií dosstáva základnú mzdu (zdaniteľnú) vo výške minimálnej mzdy a zvyšok "keš" (nezdaniteľný), keď zistíte, že ľudia, ktorí produkujú, zarábajú najmenej, kdežto neproduktívni najviac (bankári, manageri, obchodníci ...), že zisk neplynie z výroby ale zo kšeftu, že do tretieho sktoru sa tlačia zbytočné prachy, že politici nežijú na zemi ale s hlavou v oblakoch ...

Další odpovědi:

Zlatý

státy nesou břemeno postarat se o své občany. Občan si tuto službu předplácí formou daní. K tomu by měla existovat pevně daná a nezvratná pravidla. Někteří jsou si však rovnější. Žádná amerika, jen primitivní pravidla.

Pokud jse jmenujes Krištof Kolumbus tak si tu Ameriku objevil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.