Kim101

Objekt na obloze

Zdravím,
už po několikáté vídám na noční obloze jakýsi objekt,bliká a pohybuje se všemi různými směry.Těleso setrvává chvíli na stejném místě,pak odletí kousek doprava,pak doleva,nahoru i dolů.Oblohu nepozoruji celou noc,ale i po několika hodinách toto těleso zůstává i nadále na obloze. O co se jedná?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Člověk se může jen dohadovat… pravdou je, že asi před měsícem ráno, ještě byla tma, jsem uviděla na obloze letět dva světelné body, které byly stále stejně daleko od sebe a dost vysoko (takže to nemohly být třeba vrtulníky) a pak se zastavily na jednom místě a stály dlouhou dobu a nehýbaly se a svítily docela velkým světlem, takže vylučuji vrtulníky, letadlo, sondu, hvězdu, meteorit apod. Netuším, co to bylo, ale něco to bylo, nebylo to přirozené…

Další odpovědi
jáára

No to byl meteorologický balón, jako vždycky…

mojitek

Na to stačí jednoduché a logické vysvětlení-prostě ve vesmíru nejsme sami…naštěstí.Anebo to byl meteorologický balón s hyperpohonem 😉