qwert7

Objednávky ze zahraničí

Jak je s objednávkami ze zahraničí ? Platí se poštovné stejně jako u nás,čili 149 Kč nebo je to jiné? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jste třeba ze slovenska a chcete si nechat zboží poslat z českého e-shopu poslat na slovensko tak platíte mezinárodní poštovné, které si e-shop stanovil.

Chápu-li Váš dotaz správně

Další odpovědi
anonym

Pravdepodobne stejne objednavate pres ceskeho zprostredkovatele. Pak je to stejne. -iv-

Martina S.

Objednávala jsem si džíny z Německa a poštovné bylo 300Kč, ale džíny stály 1700Kč a u nás 2900Kč, tak se to pořád vyplatilo.

Drap

Čeští zprostředkovatelé mívají ceny stejné, pokud objednáváme přímo musíme počítat i s vyšší cenou za poštovné plus případné clo. Někteří zahraniční dodavatelé vás upozorní předem.