fira

Objednávka v internetovém obchodu, jak je to?

Má prodejce v internetovém obchodu povinnost odpovědět na mojí objednávku do určité doby nebo to záleží na jeho libovůli?
Doplňuji:
S tou odpovědí souhlasím ale prodejce píše že internetová objednávka je závazná.

Nejlepší odpověď
roxy52

Mě zatím odpovídali vždycky automaticky a hned.Dokonce posílali meily o stavu a průběhu dodávaného zboží.

Další odpovědi
Miroslavst

Podle toho se odvíjí prestiž prodejce a jeho schopnost dostát závazku. Pokud napíšu a dlouho se nic neděje, obrátím se jinam.

Já teda nevím, ale nejdřív se ptám a pak kupuji. Pokud nejprve koupíte-objednáte a pak se ptáte, myslím že je to váš problém.

No jo, nejdřív píšu a pak pořádně čtu. to jsem celý já.
Doba dodání by měla být uvedena v podmínkách prodeje.