salsa verde

Objednáváte si v kavárně presso nebo espresso?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neobjednávám si ani presso ani expresso. Objednávám si tureckou kávu, bez cukru.

Další odpovědi
hanjimka

Většinou presso se smetanou.Nebo Capuccino

hanulka11

já mám ráda latté a když už něco jiného, tak presso s mlíčkem

mojitek

Neni nic lepsiho nez kvalitni espresso.
Ovsem po zkusenostech s urovni nasich kavaren a jejich pojetí „espressa“…si kdekoliv radsi objednam rovnou turka.
Doplňuji:
no ono je to jedno jestli si objednate presso nebo espresso,stejnak obsluha ani vlastne nevi jak to ma chutnat/vypadat­..pokazde dostanete jen obarvenou ,chuťově dřevitou vodu