Obíhá Země kolem Slunce nebo Slunce kolem Země?

Doplňuji:
Přátelé přemýšlejte.

Nejlepší odpověď
dudu

Už je to hodně dávno a proto si bohužel již jen matně vzpomínám, že když se povedl dobrý sex, také se dostavil pocit, že se kolem točí celý vesmír!
Jsou ovšem i tací, kteří mají stejný dojem po své pravidelné dávce vyhulené trávy. Tak ti chlapče nevím.....

Další odpovědi
anonym

Vypadá to,že jsi šťastný chlapec,a vlastníš Stroj času – musel! jsi přicestovat z hluboké minulosti.

led

Všetko je v pohybe, ako hrajúce sa deti
Zem beží okolo Slnka a súčasne robí Kolo,kolo mlynské
okolo Zemi sa plazí Mesiac stále na ňu pozerajúci
Slnko sa točí okolo Stredu Galaxie
Galaxia okolo…
… až sa mi z toho hlava točí…

standa

Nevím jak se to tam nahoře kutálí, ale já když kouknu z vokna (a není zrovna takový hnusný počasí jako dneska), tak ten žlutej čuník se valí po nebesích z leva do prava…a protože se ráno zase objeví vlevo, tak v noci musí tu naši zeměkouli nějak voběhnout, ne?

hanulka11

Země obíhá okolo Slunce a zároveň rotuje kolem své osy. … který nastane, když Měsíc vstoupí mezi Zemi a Slunce, takže jej částečně, nebo zcela zakryje

Zdroj: podle wikipedie

poa.li

Nevím, ale říkají, že Země kolem Slunce..