iwetax

Obědnací lhůta na dětské oční

Dcera šilhá, přišla na to dětská lékařka a dala nám kontakty na dětské oční lékaře v kraji ( v celém jsou tři) a říká aby jsme šli co nejdřív , že čas běží. Představte si, že na prvním mají místo 9.března 2011 , na druhým 26.února 2011 a na třetím dokonce 4.dubna 2011. Vždyť to je strašný , to je za 4měsíce. Chápete to? Zvlášť u malích dětí.

Nejlepší odpověď
anonym

tak to opravdu nechápu,já když se objednám,nebo syna většinou je kontrola do týdne,nanejvýš do 14 dnů,to je fakt až hodně divné,ale třeba jdete na nějaké speciální vyšetření,nebo jste ve městě kde je očních lékařů málo,jinak si to neumím vysvětlit,no snad budete mít štěstí a seženete někoho dřív

Další odpovědi
Terryle

Hele, a je bezprostředně nutné chodit k dětskému očaři? Já jsem chodila na oční snad od čtyř a chodila jsem k normální doktorce, kam chodili i dospělí a chodím k ní dodnes. Ale nevím, jestli to už dneska třeba není jinak… „Normální“ očaři by nemuseli mít takový nával. A pokud je doktor/ka jenom trošku dobrý, tak dítě návštěvu tam zvládne v pohodě a bez traumat – oční na 99% nebude dělat nic bolestivého, takže tím odpadá největší dětský problém s doktory – bude to bolet? Zkusila bych se poptat u dospělých očních, jestli by dítě nevzali. Nic za to nedáte.

hanulka11

U nás je taky oční k němu chodí jak děti tak dospělí, termíny objednání bývají dlouhé tím,že je u vás očařů málo. Není problém zajet i do vedlejšího kraje ,manžel jezdí také do Prahy a nespadáme tam .

lorja

Pokuste se zajít na zdravotní pojišťovnu u které je vaše dítě a požádejte o pomoc při vyhledání očního lékaře,který vyšetří dítě dříve.

janek66

U nás je to podobné,dva,tři měsíce i děti.A nejza­jímavější na tom je že jsou tam tři!ordinace a objednávají si na hodinu čtyři!pacienty.Asi jim pojišťovny dost platí.
Rozbil jsem si brýle,potřeboval jsem napsat nové-potřebuji je denně při řízení.Objednali mně za dva měsíce-co dodat.Už mě tam neviděli.