Pendolino

Období normalizace zahrnuje?

Nejlepší odpověď
annas

Pemdolino, tím, že si vyhledáš sama odpovědi nebo dáváš pozor ve škole, se učíš. Když Ti někdo odpoví na tvé otázky, tak ti ulehčuje práci.
Kdyby šlo o jednu otázku, ale tolik otázek … Nevadí ti, že vlastně podvádíš sebe??? Spoléhej na sebe. Teprve, když ti není něco jasné, zeptej se.

Další odpovědi
GM

Pendolino, co takhle dávat pozor ve škole?!

jennysh

ty určitě děláš,přijmací test pro nastavbové studium,denní i dálkové,kde jsou tyto otázky,takže aspoň víme na co se máme připravit. http://www.sse-najizdarne.cz/do­kumenty/priklad­prijimacihotes­tu.doc