Obdivujem vkus žien.

S takýmto niečim vliezť do postele a napáchať potomstvo:

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/295398-hvezda-nove-reality-show-desi-svym-extremnim-vzhledem-vlastni-dceru.html
Doplňuji:
quentos:
ja som to myslel ironicky.

Na druhej strane pripúšťam, že niektoré proste nemajú na výber.
Podobne , ako niektorí chlapi.

Nejlepší odpověď
quentos

tak to jsi na tom líp než já – já ho neobdivuju, já ho totiž nechápu.

Další odpovědi
Drap

Co víš? Před zkrášlením mohli vypadat jako normální lidi. A třeba mají krásnou duši.
Zkráka každý si může vybrat co chce. Já sice nejsem žena, ale asi bych se polekal.

pusinka50

Mně by zajímalo, když už se ten člověk chtěl tak moc odlišit od normálních lidí, jak se teď ve skutečnosti cítí, je v pohodě nebo něco předstírá a je nejistý? Jinak, je to hnus, já bych se s takovýmhle člověkem bavit nedokázala, je příliš odlišný někde ve svém světě…