MacChill

Obdarovali byste blízké něčím takovým?

http://www.bob­blehead.cz/

Co si o tom myslíte? máte zkušenosti?
Přijde mi to jako zajímavý dárek.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne ,to bych nekoupila .

Další odpovědi
david22

Možná ano, pokud by to bylo levnější.

sevos

Hovadina.

Damiana

Upřímně – úplně mě to vyděsilo! Tohle od někoho dostat, tak věřím, že mě musí hodně nenávidět. A ještě by tu zášť umocnil tím, že za to byl ochoten tolik vypláznout…:-(
Btw – připomíná mi to jeden styl, který je mi protivný – takové to dokreslování tělíček (obvykle ve sprostých nebo přiblblých pozicích) k hlavičkám vystřiženým z fotografie…za mě…nebrat…:-(

s1066

darek pro narcistu

aramah

Tak to opravdu ne:((

terry

Pro nějakého kamaráda asi ano, ale ne za tu cenu.

anduleee

Měli jsme od nich svatební figurky a byli jsme z nich nadšení. Mému švagrovi, který hraje hokej, jsem pak k narozeninám jednu hokejovou taky koupila. Udělali dres s jeho jménem a č., v barvách jeho týmu a celkově nám vyšli ve všem hrozně vstříc – myslim, že fajn dárek, který ale asi neni pro suchary :)

hanny 2

Za ty ceny určitě ne.

Lukasy

Vypada to zajimavě a divně zaroveň.
Je to, ale takove moc nepřirozene..
Kdyby to nestalo tolik tak dejmetomu, ale takhle hza ty prachy ne.