NikkiD

Obchoďáky v Praze, jak jich stihnout co nejvíc?

V první řadě- bez auta.
Jaká by byla nejjednodušší trasa, když se jako poslední potřebuji stavit v Ikee na ČM ?

Nejlepší odpověď
Dochy

Je otázka co potřebuješ a za jakým účelem tam jdeš. Vzhledem k tomu, kolik času dokážu zabýt hledáním toho co nutně potřebuju v baumaxu a podobných krámech bych ráno zašel na chvilku do CČM, pak na skok SCONTO přes cestu, HORNBACH hned vedle n a pak by mi snad ještě zůstala chvilka na tu IKEU než večer zavřou…

A teď trochu vážnějc: pokud myslíš, že oběhneš všechny obchoďáky v Praze aby i neušlo žádný extra cool tričko, tak to asi nepůjde. Rozhodni se jaké máš priority, co bys chtěla vidět/koupit a pak vyber max. 2 větší obchoďáky. Jedna velká koncentrace je práve na Černém mostě, druhá velká koncentrace je na Zličíně (Metropole zličín, globus, tesco, ikea) což je cca 40 minut metrem – ale velká část krámů bude na obou místech stejná a jen budeš zabíjet čas ježděním.

ke4n

Zličín-Anděl-Národní Třída-Můstek-Náměstí Rep.-Černý Most
všechno je to na trase B metra