Pokročilý

Občas mně píchá u srdce je to normální?

Zdravim, občas mně píchá u srdce.Naposledy jsem to měl v listopadu to nějak přešlo.ted se to vrátilo.Je to tak třeba dvakrát za den a třeba dvě minuty mně to tam píchá s mezerama.Konkrétně je to na pravé časti(podle mně).Ještě dodám že mi je 14 let,jsem hubenej,nekouřim a nepiju :D.Nevíte co by to mohlo být?Do nemocni se zatím nějak neženu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Jestli nemáš jiné obtíže, přičti to dospívání. Je to obvyklé, v tomhle věku. Až půjdeš na pravidelné vyšetření v patnácti - určitě to ale svému lékaři řekni.

Pokročilý

Také si myslím, že to nemusí nic znamenat. Někdy to souvisí s držením těla. Je možné že třeba přetěžuješ zádové svaly a to se může projevovat takovou vystřelující bolestí na srdci. Určitě se nemusíš bát nějakého infarktu nebo tak něco. Rozhodně o tom ale řekni lékaři a on ti už řekne co a jak...

Zlatý

Nemusí to nic znamenat, může to mí spojitost pouze s dospíváním, ale také to může být předzvěstí velmi závažných problémů. Osobně bych navštívil co nejdříve lékaře.

Pokročilý

Něco podobného začalo v Tvém věku známé, nakonec se z toho vyklubala šelest na srdci. Tím Tě nechci strašit, ano, může to být opravdu prkotina, ale nepodceňuj to. Navštiv svého lékaře, který Tvůj stav zná a může provést odborná vyšetření, my můžeme jen hádat ve hvězdách.

Pokročilý

Dejese se mi to stejne. Me je 15, ale uz to dela tak rok. Akorat me to dela kdyz dycham, tak to zacne pichat po chvilce to zase prestane

Pokročilý

Mně to dělá taky.. v mládí jsem měla šelest na srdci, ale teď už nemám.. vyšetření bylo v pořádku. Potom doktora napadlo, že to může být od páteře, doporučil mi cvičit na balonu.. tak zkus ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.