Avatar uživatele
vivatis

Občas mně píchá u srdce je to normální?

Zdravim, občas mně píchá u srdce.Naposledy jsem to měl v listopadu to nějak přešlo.ted se to vrátilo.Je to tak třeba dvakrát za den a třeba dvě minuty mně to tam píchá s mezerama.Kon­krétně je to na pravé časti(podle mně).Ještě dodám že mi je 14 let,jsem hubenej,nekouřim a nepiju :D.Nevíte co by to mohlo být?Do nemocni se zatím nějak neženu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4064 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jestli nemáš jiné obtíže, přičti to dospívání. Je to obvyklé, v tomhle věku. Až půjdeš na pravidelné vyšetření v patnácti – určitě to ale svému lékaři řekni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vembl

Také si myslím, že to nemusí nic znamenat. Někdy to souvisí s držením těla. Je možné že třeba přetěžuješ zádové svaly a to se může projevovat takovou vystřelující bolestí na srdci. Určitě se nemusíš bát nějakého infarktu nebo tak něco. Rozhodně o tom ale řekni lékaři a on ti už řekne co a jak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemusí to nic znamenat, může to mí spojitost pouze s dospíváním, ale také to může být předzvěstí velmi závažných problémů. Osobně bych navštívil co nejdříve lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Něco podobného začalo v Tvém věku známé, nakonec se z toho vyklubala šelest na srdci. Tím Tě nechci strašit, ano, může to být opravdu prkotina, ale nepodceňuj to. Navštiv svého lékaře, který Tvůj stav zná a může provést odborná vyšetření, my můžeme jen hádat ve hvězdách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

Dejese se mi to stejne. Me je 15, ale uz to dela tak rok. Akorat me to dela kdyz dycham, tak to zacne pichat po chvilce to zase prestane

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivetka303

Mně to dělá taky.. v mládí jsem měla šelest na srdci, ale teď už nemám.. vyšetření bylo v pořádku. Potom doktora napadlo, že to může být od páteře, doporučil mi cvičit na balonu.. tak zkus 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek