Galax

Občas mam pocit že jsem polkl nějaký velký předmět co to může být??? (přitom jsem nic nepolkl… ani neměl v ústech)

je to jako kdyby se mi něco v krku propadlo do žaludku

Nejlepší odpověď
kost

Mě se toto stalo už kolikrát a příčínou budou sliny nebo asi i hleny z nosu který jakoby uvíznou v krku mě se vždycky potom změní hlas (docela otravne kdyz neco rikam a stane se mi to) mam ho jakoby hlubší a rezonuje Ti v krku stačí se napít a nebo prostě polkni

Další odpovědi
bolak

Mě se toto stalo už několikrát. A příčiny byly následující:

Příčina 1: Nechal jsem přes noc v zimě otevřené okno a tak nějak mi natekl krk. Někde jsem četl že je to jakási „alergie na zimu“ ale nevím co to přesně znamená:)

Příčina 2: Jednou se mi stalo že jsem spolkl kus horké brambory. V puse mi vůbec horká nepřišla, ale jakmile jsem ji poslal dál, popálila mi krk, jícen nebo něco tam vzádu a vždycky když jsem pak polknul, měl jsem takový pocit že mi něco uvízlo v krku. Trvalo to asi týden než se to spravilo.