Michal Kole

Občas je tu zmínka o nějakých tričkách. Proč jsem taky tričko nedostal?

Nejlepší odpověď
anonym

Protoze vy by jste ho nepral !
Nebo by jste se v nem naopak zacal koupat !
A na to je ho skoda.
Ja ho mam jeste original zabalene a stradam si ted na druhe .. ( to uz myslim na horsi casy, az budeme mit Euro ) .. a pozdeji budu -iv- III , a to doufam dodaji odpovedi i teplaky . !

  • iv-

Další odpovědi
briketka10

taky jsem si o něj psala je to 14 dní a nevím jak dlouho jim to trvá než mi ho pošlou třeba ani nedorazí..
vyráběj je vůbec ještě ??
Doplňuji:

  • iv- to myslíš, že by mohli začít s výrobou tepláků jó to by bylo žůžo já chci takový ty šedivý pumpky s bílým lampasem chi :)

Drap

Jakmile se staneš stříbrným, tak si o něj můžeš požádat adminy.

www

Poněvadž musíš jak ten blbec o blbý tričko žádat a ještě kamsi jet.
Kašli na něj! 😁

bolak

  • iv-II. : přesto by ho dostat měl, kor kdyby ho nepral, tak by se do něj nasáklo to jeho nádherný dé en á a vo to by to potom mělo větší cenu, kdyby to chtěl třeba někdy trhnout na aukru

WeeBear

Napiš si o něj na info@odpovedi.cz , hned co jsem se stala stříbrnou, tak jsem si o něj napsala (napsala důvod, adresu, podepsala se přezdívkou) a byť jsem si o něj zažádala tehdy v neděli, tak už v úterý bylo doma, takovou rychlost jsem nečekala.

Každopádně co tak čtu komentáře, je více lidí, kteří zažádali a nedošlo jim. Netuším, kde je chyba..

mosoj

Pokud vím trička došly a jsou již jenom černé podprsenky se žlutým ramínkem.
Doplňuji:
Asi nemáš prsa, takže je nemůžeš ani plavat!