mirlin

Občanský průkaz:ne být či nebýt ale jít či nejít?

Chci jít s přítelkyní na tento film,potřeboval bych znát názory jestli to není zase zabytý čas jako na "KOZÍM PŘÍBĚHU:…Děkuji ono to není zadara (500 s popkornem se dá užít i jinak. mirlin

Nejlepší odpověď
anonym

ohlasy na tento film jsou k přečtení zde
http://www.csfd­.cz/film/257750-obcansky-prukaz/
(níže, v části „Komentáře uživatelů k filmu:“)

Další odpovědi
Losos

No nevím, jestli srovnávat Kozí příběh" a "občanský průkazL je zrovna šŤastný příměr, neb se jedná o úplně odlišné filmy, z čehož je jeden dokonce animovaný, ale budiž.

Jinak co jsem slyšel já osobně ohlasy, tak Občanský průkaz se velice líbí a prozatím jsem slyšel jen chvalozpěvy, sám se na něj chystám. Myslím že už jen díky dobrému obsazení, dobrému námětu a úžasné režii, ze které nikdy nevzešlo skoro nic jiného než trhák, to musí být minimálně film, na který budem dobře vzpomínat :) Takže za mě, idkyž osobně jsem neviděl, doporučuji ..

ReHu

Těžko říct, když nevíme, co se vám líbí.