hanka 52

občan sk ma narok na ulevu s dani v čr

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Beru na vědomí. Ale nějak mi tu chybí otázka.

Další odpovědi
Funna

díky za oznámení…ale jsem moravák, tak je mi tahle informace nanic .-)
Doplňuji:
barbakan…nejsem s nikým „spolčená“…ale jaký příspěvek, taková odezva…čeština na těchto stránkách dostává bohužel hodně na prdel!

anonym

Zase jeden dnešní nováček, co neumí ani vložit dotaz (o gramatice nemluvě).

anonym

Hanka 52,nevím,jestli to je aktuální,ale koukni na odkaz.

A vy tři( nahoře),já na bráchu,brácha na mně,že jo!
Doplňuji:
Funna,na co dostává ta čeština?

Zdroj: http://www.ucet­nikavarna.cz/ar­chiv/dokument/doc-d3704v5035-sleva-na-poplatnika-pro-zamestnance-obcana-slovenska/?se­arch_query=$sou­rce=1