Shady

Obáváte se větší války?

Jaké by mohla mít příčiny a komu by prospěla?Zkuste to rozvést.

Odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bude%20v%C3%A1­lka

ten který je

Války v důsledku konfliktu na východě Ukrajiny,se už tak nějak přestávám obávat.Dnešním dnem jsem ale daleko více znepokojen počátkem šíření epidemie Eboly v Evropě a na celém světě.

Mirdas

Ta obava tu bohužel bude asi vždy.
Příčiny má vždy v podstatě stejné a to v rozpínavosti agresora, který sice nemá světu co pořádného nabídnout, tak si chtějí ukrást nalsilím majetek těch schopnějších.
Válka ve velkém neprospěje nikomu, ba naopak.
Zbohatnou na ni jen jedinci, ostatní za ně trpí a umírají.

mosoj

Větší nebo malá válka, která to je.
Nikdo nemáte představu co to je být opravdu ve válce. Prosím ne v letadle.